Logo img

 

 

 

UA

EN

RU

 

 
Тарасов Андрій Георгійович

керуючий партнер, адвокат

Спеціаліст з юридичного забезпечення господарської діяльності підприємств


Свою юридичну кар’єру Андрій Тарасов починав у системі юридичної служби Міністерства внутрішніх справ Україні, пройшовши шлях від юрисконсульта військової частини до представника Міністра внутрішніх справ України (далі – МВС). У Головному управлінні внутрішніх військ, займався забезпеченням та інспектуванням господарської діяльності, підрозділів цього військового формування.

 

Незабаром, розпочавши кар’єру старшого інспектора з особливих доручень правового управління, представляв у судах інтереси Міністерства внутрішніх справ України та особисто Міністра внутрішніх справ. За час роботи в Міністерстві Андрій Тарасов проявив себе, як надійний фахівець, що знає свою справу досконало. На його рахунку велика кількість виграних судових процесів. Представляючи інтереси МВС, Андрій Георгійович здобув перемогу в ряді резонансних справ. Після завершення роботи в рядах Міністерства внутрішніх справ, Андрій Тарасов продовжив юридичну практику у міжнародній компанії «Антарес» та групі компаній “В.М.”.

 

На даний момент Андрій Тарасов є одним із засновників юридичної компанії «Тарасов та партнери» та її керуючим партнером. В ЮК «Тарасов та партнери» Андрій Георгійович є провідним фахівцем в юридичному забезпеченні поточної господарської діяльності підприємств та представництві клієнтів в судах. Завдяки великій практиці 90% справ, які ведуть юристи ЮК «Тарасов та партнери» під керівництвом керуючого партнера і адвоката Андрія Тарасова, виграно.

Спеціалізація

Судові спори, цивільне та господарське право, державні закупівлі, трудове право, корпоративне право, військове право, державно-приватне партнерство

Освіта

Київський інститут внутрішніх справ, спеціаліст (з відзнакою); Академія адвокатури України, магістр права (з відзнакою)

Знання мов

Англійська, українська та російська

Інтереси

Теніс, яхтинг, риболовля, акваріум і мототехніка